ULMA Construccion Polska S.A. jest jednym z wiodących dostawców systemów deskowań i rusztowań w Polsce. Spółka jest oddziałem hiszpańskiej firmy ULMA C y E, S.Coop., która oferuje usługi w ponad 30 krajach na całym świecie. W Polsce firmaprowadzi działalność w 13 filiach zlokalizowanych na terenie całego kraju, a także na Litwie, Ukrainie iw Kazachstanie, a poprzez partnerów również w Rosji (Kaliningradzie) oraz na Białorusi.

Firma CERESIT HENKEL powstała w roku 1999.

W chwili obecnej formą funkcjonowania firmy na rynku jest spółka z o.o..

Głównymi obszarami w jakich realizujemy przedsięwzięcia dla klientów są:

Narzędzia Skrawające Tools Sp. z o.o. działa od 1993 r. jako wyłączny przedstawiciel renomowanych producentów narzędzi i oprzyrządowania. Obecnie reprezentuje ponad 10 fabryk, specjalizujących się w określonym asortymencie narzędzi (np. wytaczadło) i oprzyrządowania maszyn.

Greinplast działa na rynku polskim od 1997roku. Siedziba i jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów produkcyjnych znajdują się w Krasnem k/Rzeszowa.

GREINPLAST jest znana i doceniana na rynku dzięki swoim atutom, jakimi są:

CNS Solution zajmuje się dostarczaniem rozwiązań systemowych 3D CAD/CAM/CAE/PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem AlphaCAMw Polsce i na Ukrainie oraz autoryzowanym dostawcą systemu komputerowego wspomagania projektowania SolidWorks.

Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację. 

Kompleksowo obsługujemy firmy pod względem szkoleń zawodowych.

Począwszy od BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, przez bhp dla stanowisk administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych oraz robotniczych.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa:

- styropianu (EPS),

- polistyrenu ekstrudowanego (XPS),

- Fasadowych Profili Powlekanych (FPP),

- płyt montażowych Austrotherm UNIPLATTE,

- płyt Austrotherm EXPERT oraz  płyt podłogowych Austrotherm PADLAP.