Kompleksowo obsługujemy firmy pod względem szkoleń zawodowych.

Począwszy od BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, przez bhp dla stanowisk administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych oraz robotniczych.

 

Prowadzimy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przed medycznej i p.poż. Profesjonalnie przygotujemy do egzaminów UDT operatorów i konserwatorów: żurawi przenośnych HDS, żurawi wieżowych, dźwigów towarowo-osobowych, suwnic, wciągników, wciągarek, podestów ruchomych, wózków widłowych, wózków specjalnych, tzw. ładowarek teleskopowych typu manitou, jcb, caterpilar. 

Szkolimy na obsługę stacji LPG, organizujemy szkolenia na uprawnienia SEP dla elektryków, gazowników, instalatorów klimatyzacji, palaczy c.o. innych osób wymagających uprawnień elektroenergetycznych. Szkolimy przyszłych operatorów obrabiarek numerycznych CNC .

Przygotowujemy do egzaminów z obsługi komputera z certyfikacją ECCC. Działamy na terenie południowej Polski, a dla grup zorganizowanych dojeżdżamy na teren całej Europy.

Zaufało nam już ponad 3000 zadowolonych klientów począwszy od małych, rodzinnych firm, po międzynarodowe koncerny produkcyjne i handlowe.

Więcej informacji na www.grema.pl