Greinplast działa na rynku polskim od 1997roku. Siedziba i jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów produkcyjnych znajdują się w Krasnem k/Rzeszowa.

GREINPLAST jest znana i doceniana na rynku dzięki swoim atutom, jakimi są:

 

  • niewątpliwa, wysoka jakość oferowanych produktów, potwierdzana na codzień przez firmy wykonawcze i inwestorów,
  • wysokie parametry robocze (skracające i obniżające koszt „roboczogodziny”) a zarazem koszt całej inwestycji,
  • umiarkowana, przystępna cena (w stosunku do wydajności), którego wynikiem jest bardzo atrakcyjny "koszt m2”, czyli rzeczywisty parametr decydujący o kosztach inwestycji,
  • sprawna i terminowa obsługa naszych Klientów zarówno pod względem sprzedaży, a także serwis techniczny,
  • ciągle poszerzana oferta produktowa zgodna z obserwowanym trendem na rynku nowoczesnych materiałów budowlanych,
  • najdłuższe na rynku okresy gwarancji na nasze systemy NAWET DO 8 (ośmiu) LAT.

Założeniem naszej firmy jest JAKOŚĆ, którą należy nie tylko udowadniać, ale przede wszystkim tworzyć. Rozwijamy się i pozyskujemy nowych Klientów przede wszystkim dzięki wysokiej jakości naszych produktówi poziomu obsługi. Bezkompromisowe podejście do jakości, jest według nas jedynym słusznym kierunkiem, szczególnie, mając na uwadze produkty inwestycyjne. Nasze nowe - jedno z najlepszych w Polsce - laboratorium czuwa nad procesem produkcji i kontroluje każda parię wyrobów.

Dbając o markę produktów GREINPLAST staramy się by spełniały one wymagania rynku i zaspokajały potrzeby Klientów. Parametry robocze naszych produktów są wypadkową współpracy naszego laboratorium z zachodnimi koncernami chemicznymi w zakresie komponentów chemicznych. Przy tworzeniu naszych wyrobów korzystaliśmy z pomocy zachodnich koncernów chemicznych takich jak: BAYER, BASF, Dow Chemical, ALBERDINGK, ELOTEX, HOECHST, OMYA czy WACKER. Ciągłe doskonalimy technologię produkcji, co z kolei przynosi zadowolenie naszych klientów.

Ciągły i dynamiczny rozwój naszej firmy pozwolił nam zyskać mocną pozycję na rynku producentów systemów dociepleń, a także zaufanie wielu Klientów. Jedną z bardziej cennych dla nas, jest opinia firm usługowo-wykonawczych mających, na co dzień kontakt z naszymi wyrobami. Do grona naszych klientów, z którymi stale współpracujemy należy wiele firm budowlanych, remontowo-budowlanych, oraz ogromna liczba inwestorów indywidualnych.

Od 2004 roku jesteśmy w zaszczytnym gronie Przedsiębiorstw FAIR PLAY. Firma Greinplast za swoją działalność i produkty zyskuje również uznanie w oczach stowarzyszeń fachowych m.in. Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, czego wynikiem jest szereg nagród i wyróżnień.

Szeroki wachlarz naszych produktów pozwala upiększać nasze mieszkania, domy, osiedla oraz chronić je przed szkodliwym działaniem czynników środowiska.

Potencjalnych nabywców produktów marki Greinplast przekonuje niewątpliwie ich wysoka jakość jak i konkurencyjna cena.