ULMA Construccion Polska S.A. jest jednym z wiodących dostawców systemów deskowań i rusztowań w Polsce. Spółka jest oddziałem hiszpańskiej firmy ULMA C y E, S.Coop., która oferuje usługi w ponad 30 krajach na całym świecie. W Polsce firmaprowadzi działalność w 13 filiach zlokalizowanych na terenie całego kraju, a także na Litwie, Ukrainie iw Kazachstanie, a poprzez partnerów również w Rosji (Kaliningradzie) oraz na Białorusi.

Wysoka pozycja firmy ULMA w Polsce jest wynikiem doświadczenia zdobytego na największych budowach w kraju i na świecie oraz zmian organizacyjnych sprzyjających poprawie standardu obsługi klienta i coraz lepszemu dostosowaniu serwisu do zmieniającej się struktury rynku.

Firma konsekwentnie rozwija portfolio produktów i usług pozwalających na kompleksową obsługę inwestycji we wszystkich sektorach rynku budowlanego, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa inżynieryjnego, segmentu budynków wysokich oraz rosnących wymagań w zakresie bhp. Dopełnienie zmian w ofercie stanowi sieć nowoczesnych centrów logistycznych wybudowanych w ostatnich kilku latach w Poznaniu, Jaworznie, Koszajcu k. Warszawy i Gdańsku (obecnie w organizacji). Tak dynamiczny rozwój firmy zaowocował udziałem w obsłudze wielu prestiżowych inwestycji; w ostatnim okresie m.in.: Galerii Warmińskiej w Olsztynie, Hali Widowiskowo-Sportowej Kraków Arena, Noble Tower w Poznaniu, Centrum Kongresowego Targów Kielce, Elektrowni w Kozienicach, Elektrowni w Połańcu, mostu im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy, mostu im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Pomorskiej Kolei Metropolitalnej i wielu innych.

ULMA Construccion Polska S.A.Koszajec 50 05-840 BRWINÓW Tel.: 22 506 70 00 faks: 22 814 31 31 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ulmaconstruction.pl